Neden WoodGarden?

Malzeme seçimini biliyoruz.


Woodgarden dış mekan mobilyaları, kalite ve dayanıklılığını, özenli malzeme seçimine borçludur. Tüm ahşap mobilyalarımız Teak familyasına ait bir ağaç olan İroko ağacından üretilmektedir. Yağmura, güneşe, neme ve sıcağa dayanıklı iroko ahşabı ile bahçe mobilyalarınızı uzun yıllar güvenle kullabilmenizi amaçlıyoruz.


Dış mekan mobilyalarının tercih edilen malzemelerinden bir diğeri olan sentetik rattanın perakende satışını yaparak diğer mobilya üreticilerine de hizmet veriyoruz. Projelendirme hizmetlerimiz kapsamında da rattan konforunu bahçelerinize taşıyoruz.


HakkımızdaMobilya tasarımını biliyoruz.


Tarzınızı yansıtacak mobilyaları, mutlaka arasında bulacağınız geniş ürün kataloğıumuzdaki her bir ürün, tasarım odaklı üretim anlayışı ile hayata geçirilmiştir. Görsel açıdan cezbedici mobilyalar üretme konusundaki iddiamız, mobilyalarımızı, alanında uzman iç mimarlar ile, özenle tasarlamamızdan ileri gelmektedir.


Başarılı bir mobilya tasarımı yalnızca şık değil, aynı zamanda ergonomik olmalıdır. Tüm mobilya tasarımlarımız konfor ve işlevsellik bakımından dünya standarlarındadır. İhtiyacınıza yönelik çözümler ile hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.


Kalite ve Müşteri memnuniyeti odaklı üretimin önemini biliyoruz.


Mobilyalarımızın tasarım, üretim ve teslimat süreci boyunca siz değerli müşterilerimizle bir çözüm ortağı olarak hareket etmekten memnuniyet duyuyoruz. Kalite denilince ilk akla gelen mobilya üreticisi olmaya devam etmek için, her geçen gün daha iyisini hedefliyor, kaliteden asla ödün vermiyoruz. Müşteri memnuniyetini birincil önceliğimiz olarak benimsiyoruz. Bahçenizi Wood Garden kalitesi ile buluşturmak için sizi de Showroom’umuza bekliyoruz.


Ürünlerimiz


WoodGarden
tr_TRTurkish